DS1804UR-050
DS1804UR-050
Part Number:
DS1804UR-050
Producent:
Maxim Integrated
Opis:
IC POT TRIM NV ROT DIE 50K 8USOP
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
14316 Pieces
Arkusz danych:
DS1804UR-050.pdf
Wprowadzenie
Kupować DS1804UR-050 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:2.7 V ~ 5.5 V
Tolerancja:±20%
Współczynnik temperaturowy (Typ):750 ppm/°C
Stożek:Linear
Dostawca urządzeń Pakiet:8-uMAX
Seria:-
Odporność - Wiper (Ohms) (Typ):400
Oporność (Ohm):50k
Opakowania:Tube
Package / Case:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Liczba kranów:100
Liczba obwodów:1
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Typ pamięci:Non-Volatile
Numer części producenta:DS1804UR-050
Berło:Up/Down (U/D, INC, CS)
cechy:-
Rozszerzony opis:Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-uMAX