Kupować DS1100U-50+ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Dotknij Przyrost: | 10ns |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-uMAX |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Inne nazwy: | DS1100U50 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Ilość kranów / Schody: | 5 |
| Liczba niezależnych Opóźnienia: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | DS1100U-50+ |
| Funkcjonować: | Nonprogrammable |
| Rozszerzony opis: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 50ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Opis: | IC DELAY LINE 5TAP 50NS 8UMAX |
| Opóźnienie 1st Tap: | 10ns |
| Dostępne Wszystkich Opóźnienia: | 50ns |
| Email: | [email protected] |