Kupować DRV8833CRTET z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.7 V ~ 10.8 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie: | 2.7 V ~ 10.8 V |
| Technologia: | Power MOSFET |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 16-WQFN (3x3) |
| Seria: | - |
| Rds On (Typ): | 550 mOhm LS, 1.18 Ohm HS |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Konfiguracja wyjściowa: | Half Bridge (4) |
| Inne nazwy: | 296-38587-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | DRV8833CRTET |
| Typ obciążenia: | Inductive |
| Berło: | PWM |
| cechy: | Status Flag |
| Ochrona usterek: | Current Limiting, Over Temperature, Short Circuit, UVLO |
| Rozszerzony opis: | Half Bridge (4) Driver DC Motors, General Purpose, Solenoids, Stepper Motors Power MOSFET 16-WQFN (3x3) |
| Opis: | IC MOTOR DRIVER 1A 16WQFN |
| Obecny - Szczytowa wydajność: | 1A |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 600mA |
| Aplikacje: | DC Motors, General Purpose, Solenoids, Stepper Motors |
| Email: | [email protected] |