DMN2009LSS-13
DMN2009LSS-13
Part Number:
DMN2009LSS-13
Producent:
Diodes Incorporated
Opis:
MOSFET N-CH 20V 12A 8-SOIC
Arkusz danych:
DMN2009LSS-13.pdf
Wprowadzenie
Kupować DMN2009LSS-13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:1.2V @ 250µA
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:8-SOP
Seria:-
RDS (Max) @ ID, Vgs:8 mOhm @ 12A, 10V
Strata mocy (max):2W (Ta)
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:DMN2009LSS-13
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:2555pF @ 10V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:58.3nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 20V 12A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP
Spust do źródła napięcia (Vdss):20V
Opis:MOSFET N-CH 20V 12A 8-SOIC
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:12A (Ta)