Kupować DMN2004DWKQ-7 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-363 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 550 mOhm @ 540mA, 4.5V |
| Moc - Max: | 200mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| temperatura robocza: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | DMN2004DWKQ-7 |
| Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds: | 150pF @ 16V |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 0.95nC @ 8V |
| Rodzaj FET: | 2 N-Channel (Dual) |
| Cecha FET: | Standard |
| Rozszerzony opis: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 540mA (Ta) 200mW Surface Mount SOT-363 |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 20V |
| Opis: | MOSFET 2NCH 20V 540MA SOT363 |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 540mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |