Kupować CTSLV399TG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Buffer, ReDriver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MSOP |
| Kondycjonowanie sygnałów: | - |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-VSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Wydajność: | LVDS, LVPECL |
| Inne nazwy: | CTX1334TR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | CTSLV399TG |
| Wkład: | LVDS, LVPECL |
| Rozszerzony opis: | Buffer, ReDriver 1 Channel 8-MSOP |
| Opis: | IC REDRIVER 1CH 8MSOP |
| Czas zwłoki: | 400ps |
| Szybkość transmisji danych (maks.): | - |
| Obecny - Dostawa: | 48mA |
| Pojemność - Wejście: | - |
| Aplikacje: | - |
| Email: | [email protected] |