CSD19502Q5BT
Part Number:
CSD19502Q5BT
Producent:
Opis:
MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6
Arkusz danych:
CSD19502Q5BT.pdf
Wprowadzenie
Kupować CSD19502Q5BT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:3.3V @ 250µA
Vgs (maks.):±20V
Technologia:MOSFET (Metal Oxide)
Dostawca urządzeń Pakiet:8-VSON (5x6)
Seria:NexFET™
RDS (Max) @ ID, Vgs:4.1 mOhm @ 19A, 10V
Strata mocy (max):3.1W (Ta), 195W (Tc)
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:8-PowerTDFN
Inne nazwy:296-44043-6
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:CSD19502Q5BT
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:4870pF @ 40V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:62nC @ 10V
Rodzaj FET:N-Channel
Cecha FET:-
Rozszerzony opis:N-Channel 80V 100A (Ta) 3.1W (Ta), 195W (Tc) Surface Mount 8-VSON (5x6)
Napięcie Napędu (Max Rds On, Min Rds On):6V, 10V
Spust do źródła napięcia (Vdss):80V
Opis:MOSFET N-CH 80V 100A SON5X6
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:100A (Ta)