Kupować CP3CN17K38 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 2.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 48-PLGA (7x7) |
| Seria: | - |
| Wielkość pamięci RAM: | 10K x 8 |
| Typ pamięci programu: | FLASH (256 kB) |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 48-VFLGA, CSP |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba I / O: | 23 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Numer części producenta: | CP3CN17K38 |
| Berło: | AAI, ACCESS.bus, CAN, Microwire/SPI, UART/USART |
| Opis: | IC CPU RISC CAN 128-LQFP |
| Core Processor: | CR16C |
| Seria regulatorów: | CP3000 |
| Aplikacje: | Connectivity Processor |
| Email: | [email protected] |