C328C104F5G5TA7301
C328C104F5G5TA7301
Part Number:
C328C104F5G5TA7301
Opis:
CAP CER 0.1UF 50V C0G RADIAL
Arkusz danych:
C328C104F5G5TA7301.pdf
Wprowadzenie
Kupować C328C104F5G5TA7301 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C328C104F5G5TA7301
Lead Style:Formed Leads - Kinked
Główny odstęp:0.200" (5.08mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.300" (7.62mm)
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Opis:CAP CER 0.1UF 50V C0G RADIAL
Pojemność:0.1µF