Kupować C30FBS z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | 600V |
|---|---|
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Seria: | SAFEloc |
| Orientacja: | - |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | DIN Rail |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | C30FBS |
| Typ bezpiecznika: | Holder |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | - |
| Do użytku z / Podobne produkty: | HRCI-CB |
| Rozszerzony opis: | Fuse Holder 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Opis: | FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL |
| Aktualna ocena: | 30A |
| Materiał styków: | - |
| Kontakt Finish: | - |
| Email: | [email protected] |