C1206C271J2GACTU
C1206C271J2GACTU
Part Number:
C1206C271J2GACTU
Opis:
CAP CER 270PF 200V NP0 1206
Arkusz danych:
C1206C271J2GACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1206C271J2GACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.035" (0.88mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:C1206C271J2GAC
C1206C271J2GAC7800
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:C1206C271J2GACTU
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 270PF 200V NP0 1206
Pojemność:270pF