C1206C271F1GACTU
C1206C271F1GACTU
Part Number:
C1206C271F1GACTU
Producent:
KEMET
Opis:
CAP CER 270PF 100V NP0 1206
Arkusz danych:
C1206C271F1GACTU.pdf
Wprowadzenie
Kupować C1206C271F1GACTU z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.035" (0.88mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:C
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Inne nazwy:C1206C271F1GAC
C1206C271F1GAC7800
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:C1206C271F1GACTU
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:270pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 270PF 100V NP0 1206
Pojemność:270pF