BZW04-376B
BZW04-376B
Part Number:
BZW04-376B
Producent:
ST
Opis:
TVS DIODE 376VWM 776VC DO15
Arkusz danych:
BZW04-376B.pdf
Wprowadzenie
Kupować BZW04-376B z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):376V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:603V
Napięcie - podziały (min):418V
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:DO-15
Seria:BZW04, TRANSIL™
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:400W
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:DO-204AC, DO-15, Axial
Inne nazwy:497-14728-1
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:7 Weeks
Numer części producenta:BZW04-376B
Opis:TVS DIODE 376VWM 776VC DO15
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):800mA
Pojemność @ Częstotliwość:35pF @ 1MHz