Kupować BZW04-376B z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Reverse patowa (typ): | 376V |
|---|---|
| Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp: | 603V |
| Napięcie - podziały (min): | 418V |
| Rodzaj: | Zener |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | DO-15 |
| Seria: | BZW04, TRANSIL™ |
| Ochrona linii zasilających: | No |
| Moc - Peak Pulse: | 400W |
| Opakowania: | Cut Tape (CT) |
| Package / Case: | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Inne nazwy: | 497-14728-1 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 7 Weeks |
| Numer części producenta: | BZW04-376B |
| Opis: | TVS DIODE 376VWM 776VC DO15 |
| Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs): | 800mA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 35pF @ 1MHz |
| Kanały dwukierunkowe: | 1 |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |