Kupować BTA26-600BW z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Stan Wyłączony: | 600V |
|---|---|
| Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks): | 1.3V |
| triaka: | Alternistor - Snubberless |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TOP3 |
| Seria: | Snubberless™ |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | TOP-3 Insulated |
| Inne nazwy: | 497-3126 497-3126-5-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | BTA26-600BW |
| Rozszerzony opis: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TOP3 |
| Opis: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A TOP3 |
| Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max): | 25A |
| Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 250A, 260A |
| Obecny - trzymaj (Ih) (maks): | 75mA |
| Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks): | 50mA |
| Konfiguracja: | Single |
| Email: | [email protected] |