BR10005W-G
Part Number:
BR10005W-G
Producent:
Comchip Technology
Opis:
BRIDGE DIODE 10A 50V BR-W
Arkusz danych:
BR10005W-G.pdf
Wprowadzenie
Kupować BR10005W-G z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Szczyt Rewers (Max):50V
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli:1.1V @ 100A
Technologia:Standard
Dostawca urządzeń Pakiet:BR-W
Seria:-
Opakowania:Tray
Package / Case:4-Square, BR-W
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:BR10005W-G
Rozszerzony opis:Bridge Rectifier Single Phase 50V 10A Through Hole BR-W
Typ diody:Single Phase
Opis:BRIDGE DIODE 10A 50V BR-W
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr:10µA @ 50V
Obecny - Średnia Spirytus (Io):10A