Kupować BQ25898DYFFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 14V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 42-DSBGA |
| Seria: | MaxCharge™ |
| Funkcje programowalne: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 42-UFBGA, DSBGA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | BQ25898DYFFR |
| Berło: | I²C, USB |
| Ochrona usterek: | Over Current, Over Temperature |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 42-DSBGA |
| Opis: | IC BATT CHARGER LI-ION 42DSBGA |
| Prąd - ładowanie: | - |
| Prąd ładowania - Max: | 4A |
| Napięcie akumulatora: | - |
| Chemia baterii: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |