Kupować BQ24721RHBR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 24V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 32-VQFN (5x5) |
| Seria: | - |
| Funkcje programowalne: | Current |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ilość ogniw: | 3 ~ 4 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Numer części producenta: | BQ24721RHBR |
| Berło: | I²C |
| Ochrona usterek: | Over Current |
| Rozszerzony opis: | Charger IC Multi-Chemistry 32-VQFN (5x5) |
| Opis: | IC SYNC BATT PACK CHARGER 32-QFN |
| Prąd - ładowanie: | - |
| Prąd ładowania - Max: | - |
| Napięcie akumulatora: | 19.2V (Max) |
| Chemia baterii: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |