BP/FRN-R-25
Part Number:
BP/FRN-R-25
Producent:
Bussmann (Eaton)
Opis:
FUSE TRON DUAL ELEMENT FUS
Arkusz danych:
BP/FRN-R-25.pdf
Wprowadzenie
Kupować BP/FRN-R-25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:125V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Rozmiar / Wymiar:0.560" Dia x 2.00" L (14.22mm x 50.80mm)
Seria:Fusetron™ FRN
Czas odpowiedzi:Slow
Opakowania:Bulk
Package / Case:Cartridge, Non-Standard
Inne nazwy:BP-FRN-R-25
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Temperatura topnienia I²t:-
Standardowy czas oczekiwania producenta:3 Weeks
Numer części producenta:BP/FRN-R-25
Typ bezpiecznika:Cartridge
cechy:-
Opis:FUSE TRON DUAL ELEMENT FUS
Aktualna ocena:25A