Kupować BK/SC-6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 170V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 600V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.410" Dia x 1.310" L (10.41mm x 33.27mm) |
| Seria: | SC |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Inne nazwy: | BK-SC-6 |
| temperatura robocza: | - |
| Rodzaj mocowania: | Holder |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | - |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | BK/SC-6 |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| cechy: | - |
| Opis: | BUSS SC FUSE CLASS G |
| Aktualna ocena: | 6A |
| Klasa: | G |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 100kA AC, 10kA DC |
| Zatwierdzenia: | CE, CSA, UL |
| Aplikacje: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |