BFC238371162
Part Number:
BFC238371162
Opis:
CAP FILM 1600PF 5% 2.5KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC238371162.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238371162 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2500V (2.5kV)
Napięcie znamionowe - AC:900V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Seria:MMKP383
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222238371162
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC238371162
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.610" (15.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:1600pF ±5% Film Capacitor 900V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1600PF 5% 2.5KVDC RAD
Pojemność:1600pF