BFC238332393
BFC238332393
Part Number:
BFC238332393
Opis:
CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238332393.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238332393 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:350V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Seria:383
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 32393
BFC2 383 32393
BFC2 383 32393
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC238332393
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.039µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.039UF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:0.039µF