BFC2373EF474MD
Part Number:
BFC2373EF474MD
Opis:
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC2373EF474MD.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC2373EF474MD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm)
Seria:MKT373M
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222373EF474MD
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:12 Weeks
Numer części producenta:BFC2373EF474MD
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:Long Life
Rozszerzony opis:0.47µF ±5% Film Capacitor 63V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Metallized
Opis:CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.47µF