Kupować BFC237011155 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 50V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 40V |
| Tolerancja: | ±10% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) |
| Seria: | MKT370 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 2222 370 11155 222237011155 BC1626 BFC2 370 11155 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 100°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | BFC237011155 |
| Główny odstęp: | 0.200" (5.08mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 40V 50V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Metallized |
| Opis: | CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL |
| Pojemność: | 1.5µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |