BFC233915153
BFC233915153
Part Number:
BFC233915153
Opis:
CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
BFC233915153.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC233915153 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:310V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Seria:Automotive, AEC-Q200, MKP339
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222233915153
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Numer części producenta:BFC233915153
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.394" (10.00mm)
cechy:X2 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.015µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.015µF