Kupować BC817W,115 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 700mV @ 50mA, 500mA |
| Typ tranzystora: | NPN |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-323-3 |
| Seria: | Automotive, AEC-Q101 |
| Moc - Max: | 200mW |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | SC-70, SOT-323 |
| Inne nazwy: | 1727-4843-2 568-6054-2 568-6054-2-ND 934021910115 BC817W T/R BC817W T/R-ND BC817W,115-ND BC817W115 |
| temperatura robocza: | 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 6 Weeks |
| Numer części producenta: | BC817W,115 |
| Częstotliwość - Transition: | 100MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 500mA 100MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Opis: | TRANS NPN 45V 0.5A SOT323 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 100 @ 100mA, 1V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 100nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 500mA |
| Email: | [email protected] |