Kupować BAT720,235 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli: | 550mV @ 500mA |
|---|---|
| Napięcie - DC Rewers (VR) (maks): | 40V |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | TO-236AB (SOT23) |
| Prędkość: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Inne nazwy: | 1727-1209-2 568-10395-2 568-10395-2-ND 934051280235 BAT720,235-ND |
| Temperatura pracy - złącze: | 125°C (Max) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 8 Weeks |
| Numer części producenta: | BAT720,235 |
| Rozszerzony opis: | Diode Schottky 40V 500mA (DC) Surface Mount TO-236AB (SOT23) |
| Typ diody: | Schottky |
| Opis: | DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOT23 |
| Obecny - Reverse Przeciek @ Vr: | 100µA @ 35V |
| Obecny - Średnia Spirytus (Io): | 500mA (DC) |
| Pojemność @ VR F: | 90pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |