B82722J2501N022
Part Number:
B82722J2501N022
Producent:
EPCOS
Opis:
CMC 47MH 500MA 2LN
Arkusz danych:
B82722J2501N022.pdf
Wprowadzenie
Kupować B82722J2501N022 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:250V
Rozmiar / Wymiar:0.917" L x 0.634" W (23.30mm x 16.10mm)
Seria:B82722
oceny:-
Opakowania:Tray
Package / Case:Vertical, 4 PC Pin
Inne nazwy:B82722J2501N 22
B82722J2501N22
temperatura robocza:-40°C ~ 125°C
Liczba linii:2
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:34 Weeks
Numer części producenta:B82722J2501N022
Indukcyjność @ Częstotliwość:47mH @ 10kHz
Impedancja @ Częstotliwość:-
Wysokość (max):1.000" (25.40mm)
Rodzaj filtra:Power Line
cechy:-
Rozszerzony opis:47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.5 Ohm (Typ)
Opis:CMC 47MH 500MA 2LN
Oporność DC (DCR) (maks.):1.5 Ohm (Typ)
Karta Grubość (mm):500mA