Kupować B72220S950K101 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 150V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 135V |
| Napięcie warystora (maks.): | 165V |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Disc 20mm |
| Inne nazwy: | 495-5952 B72220S 950K101 B72220S0950K101 B72220S950K101-ND S20K95 S20K95-ND |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 125VDC |
| Maksymalna V AC: | 95VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | B72220S950K101 |
| Energia: | 50J |
| Opis: | VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM |
| Prąd - przepięcia: | 6.5kA |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 2500pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |