Kupować B57213P160M301 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±20% |
|---|---|
| Seria: | P13 |
| R @ bieżący: | 0.197 Ohm |
| R @ 25 ° C: | 16 Ohm |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | 495-6664 B57213P 160M301 B57213P0160M301 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 20 Weeks |
| Numer części producenta: | B57213P160M301 |
| Główny odstęp: | 0.295" (7.50mm) |
| Rozszerzony opis: | Inrush Current Limiter 16 Ohm Ohm ±20% 0.57" (14.5mm) |
| Średnica: | 0.57" (14.5mm) |
| Opis: | ICL 16 OHM 20% 4A 14.5MM |
| Obecny - Steady State Max: | 4A |
| Zatwierdzenia: | UL |
| Email: | [email protected] |