B43540A5477M82
Part Number:
B43540A5477M82
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43540A5477M82.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43540A5477M82 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43540
tętnienia prądu:3.15A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43540A5477M 82
B43540A5477M082
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43540A5477M82
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:290 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.055" (52.20mm)
Rozszerzony opis:470µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):210 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Pojemność:470µF