B43504F2158M87
Part Number:
B43504F2158M87
Opis:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
B43504F2158M87.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504F2158M87 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:3.32A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43504F2158M 87
B43504F2158M087
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504F2158M87
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:120 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.055" (52.20mm)
Rozszerzony opis:1500µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 100 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):100 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Pojemność:1500µF