B43504A9397M62
Part Number:
B43504A9397M62
Opis:
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Arkusz danych:
B43504A9397M62.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43504A9397M62 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43504
tętnienia prądu:1.7A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Inne nazwy:B43504A9397M 62
B43504A9397M062
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B43504A9397M62
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:280 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:390µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 220 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):220 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Pojemność:390µF