B43456A5129M3
Part Number:
B43456A5129M3
Opis:
CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Arkusz danych:
B43456A5129M3.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43456A5129M3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:3.583" Dia (91.00mm)
Seria:B43456
tętnienia prądu:32A @ 100Hz
Inne nazwy:B43456A5129M 3
B43456A5129M003
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:54 Weeks
Numer części producenta:B43456A5129M3
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:1.248" (31.70mm)
Impedancja:12 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):8.740" (222.00mm)
Rozszerzony opis:12000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):9 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Pojemność:12000µF