B41851A9108M
Part Number:
B41851A9108M
Opis:
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
B41851A9108M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41851A9108M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B41851
tętnienia prądu:950mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41851A9108M000
Numer części producenta:B41851A9108M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
Rozszerzony opis:1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 170 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):170 mOhm @ 120Hz
Opis:CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:1000µF