B41828A2228M
Part Number:
B41828A2228M
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusz danych:
B41828A2228M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41828A2228M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:6.3V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:B41828
tętnienia prądu:793mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41828A2228M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41828A2228M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Pojemność:2200µF