B32916A5105M
B32916A5105M
Part Number:
B32916A5105M
Opis:
CAP FILM 1UF 20% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
B32916A5105M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32916A5105M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:530V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.634" L x 0.551" W (41.50mm x 14.00mm)
Seria:B32916
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32916A5105M
Główny odstęp:1.476" (37.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
cechy:X1 Safety Rated
Rozszerzony opis:1µF ±20% Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 1UF 20% 1KVDC RADIAL
Pojemność:1µF