B32671P4334K289
Part Number:
B32671P4334K289
Opis:
CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
Arkusz danych:
B32671P4334K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32671P4334K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:450V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Seria:B32671P
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32671P4334K289
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.33µF ±10% Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
Pojemność:0.33µF