B32652J1222J289
B32652J1222J289
Part Number:
B32652J1222J289
Opis:
CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
B32652J1222J289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652J1222J289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:700V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Seria:B32652
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652J1222J289
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.413" (10.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:2200pF ±5% Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:2200pF