B32652A2821J
Part Number:
B32652A2821J
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 820PF 5% 2KVDC RADIAL
Arkusz danych:
B32652A2821J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32652A2821J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:2000V (2kV)
Napięcie znamionowe - AC:700V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32652
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-6863
B32652A2821J-ND
B32652A2821J000
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32652A2821J
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:820pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 820PF 5% 2KVDC RADIAL
Pojemność:820pF