B32560J6153K289
B32560J6153K289
Part Number:
B32560J6153K289
Opis:
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC 2DIP
Arkusz danych:
B32560J6153K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32560J6153K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm)
Seria:SilverCap™ B32560
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:2-DIP
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32560J6153K289
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.217" (5.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC 2DIP
Pojemność:0.015µF