B32560J1184J
Part Number:
B32560J1184J
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC 2DIP
Arkusz danych:
B32560J1184J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32560J1184J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:100V
Napięcie znamionowe - AC:63V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:SilverCap™ B32560
Opakowania:Bulk
Package / Case:2-DIP
Inne nazwy:B32560J1184J000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32560J1184J
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:0.18µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC 2DIP
Pojemność:0.18µF