B32529C6472J289
B32529C6472J289
Part Number:
B32529C6472J289
Opis:
CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32529C6472J289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32529C6472J289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Seria:B32529
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-2577-3
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32529C6472J289
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:4700pF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:4700pF