Kupować AQV453EHA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 250 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.14VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 6-SMD |
| Seria: | PhotoMOS™ AQV |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Oporność na terenie (maks.): | 8 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | AQV453EHA |
| Prąd ładowania: | 200mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Opis: | RELAY OPTO AC/DC 250V 200MA 6SMD |
| Obwód: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |