Kupować AQH2223AZ z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 600 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.21VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SMD |
| Seria: | AQ-H |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) 7 Leads |
| Typ wyjścia: | AC |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | AQH2223AZ |
| Prąd ładowania: | 900mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-SMD (0.300", 7.62mm) 7 Leads |
| Opis: | SSR MOD AC TYPE 0.9A 600V SMD |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |