Kupować AQG12112 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 75 ~ 264 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 9.6 ~ 14.4VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SIP |
| Seria: | AQ-G |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 4-SIP |
| Typ wyjścia: | AC, Zero Cross |
| Inne nazwy: | 255-3755 AQG12112-ND |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AQG12112 |
| Prąd ładowania: | 1A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Opis: | SSR 1A 264VAC 12VDC-IN Z-CROSS |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |