APTM10TDUM19PG
APTM10TDUM19PG
Part Number:
APTM10TDUM19PG
Opis:
MOSFET 6N-CH 100V 70A SP6-P
Arkusz danych:
APTM10TDUM19PG.pdf
Wprowadzenie
Kupować APTM10TDUM19PG z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 1mA
Dostawca urządzeń Pakiet:SP6-P
Seria:-
RDS (Max) @ ID, Vgs:21 mOhm @ 35A, 10V
Moc - Max:208W
Opakowania:Bulk
Package / Case:SP6
temperatura robocza:-40°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:APTM10TDUM19PG
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) @ Vds:5100pF @ 25V
Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs:200nC @ 10V
Rodzaj FET:6 N-Channel (3-Phase Bridge)
Cecha FET:Standard
Rozszerzony opis:Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 100V 70A 208W Chassis Mount SP6-P
Spust do źródła napięcia (Vdss):100V
Opis:MOSFET 6N-CH 100V 70A SP6-P
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C:70A