Kupować APTGF50A120T1G z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ VGE, IC: | 3.7V @ 15V, 50A |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SP1 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 312W |
| Package / Case: | SP1 |
| temperatura robocza: | - |
| Termistor NTC: | Yes |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | APTGF50A120T1G |
| Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce: | 3.45nF @ 25V |
| Wkład: | Standard |
| Rodzaj IGBT: | NPT |
| Rozszerzony opis: | IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 75A 312W Chassis Mount SP1 |
| Opis: | IGBT MODULE NPT PHASE LEG SP1 |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 250µA |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 75A |
| Konfiguracja: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |