APT100GN120JDQ4
APT100GN120JDQ4
Part Number:
APT100GN120JDQ4
Producent:
Microsemi
Opis:
IGBT 1200V 153A 446W SOT227
Arkusz danych:
APT100GN120JDQ4.pdf
Wprowadzenie
Kupować APT100GN120JDQ4 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):1200V
Vce (on) (Max) @ VGE, IC:2.1V @ 15V, 100A
Dostawca urządzeń Pakiet:ISOTOP®
Seria:-
Moc - Max:446W
Package / Case:SOT-227-4, miniBLOC
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Termistor NTC:No
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:22 Weeks
Numer części producenta:APT100GN120JDQ4
Pojemność wejściowa (Cies) @ Vce:6.5nF @ 25V
Wkład:Standard
Rodzaj IGBT:Trench Field Stop
Rozszerzony opis:IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 153A 446W Chassis Mount ISOTOP®
Opis:IGBT 1200V 153A 446W SOT227
Obecny - Collector odcięcia (Max):200µA
Obecny - Collector (Ic) (maks):153A