Kupować AN32183A-VF z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3.1 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 24-SOP |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 24-LSSOP (0.240", 6.00mm Width) |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AN32183A-VF |
| Berło: | I²C |
| Rodzaj wyświetlacza: | LED |
| Cyfry lub znaki: | - |
| Opis: | IC LED DVR MATRIX 24SSOP |
| Obecny - Dostawa: | - |
| Konfiguracja: | Dot Matrix |
| Email: | [email protected] |