Kupować ALS80A184KF025 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 25V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.008" Dia (51.00mm) |
| Seria: | ALS80 |
| tętnienia prądu: | 17.6A @ 100Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Package / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Inne nazwy: | 399-14341 A381LM184M025A |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | ALS80A184KF025 |
| Żywotność @ Temp.: | 7000 Hrs @ 105°C |
| Główny odstęp: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedancja: | 13 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 4.213" (107.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 180000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 13 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 180000UF 20% 25V SCREW |
| Pojemność: | 180000µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |