ALS80A184KF025
Part Number:
ALS80A184KF025
Producent:
KEMET
Opis:
CAP ALUM 180000UF 20% 25V SCREW
Arkusz danych:
ALS80A184KF025.pdf
Wprowadzenie
Kupować ALS80A184KF025 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:2.008" Dia (51.00mm)
Seria:ALS80
tętnienia prądu:17.6A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:399-14341
A381LM184M025A
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:13 Weeks
Numer części producenta:ALS80A184KF025
Żywotność @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.874" (22.20mm)
Impedancja:13 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):4.213" (107.00mm)
Rozszerzony opis:180000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):13 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 180000UF 20% 25V SCREW
Pojemność:180000µF